Servis vozů Ford

Nabízíme vám kompletní servis vozů Ford.

Co je servisní prohlídka?

Jedná se o pravidelnou kontrolu vozidla servisními odborníky, na kterou majitel vozu jezdí ve výrobcem stanovených intervalech. Moderní automobil je velmi složitý mechanismus a vyžaduje odbornou údržbu, jenž umožňuje zachování jízdních vlastností vozidla a předchází jeho poruchám.

Proč jezdit na servisní prohlídku k nám?

Váš vůz vyrobil Ford, a proto ho známe lépe než kdokoli jiný. Servis je prováděn originálními díly Ford. Náplně nebo díly odpovídají kvalitě originálních součástí a náplní Ford. O Váš vůz se stará odborně vyškolený personál, který zajistí použití opravárenských postupů schválených výrobcem vozidla.

Obsah servisní prohlídky

  • výměna oleje
  • výměna olejového filtru
  • výměna pachového filtru
  • výměna vzduchového filtru
  • výměna zapalovacích svíček (po třetím roce)
  • vizuální kontrola karoserie a laku

Jak časté jsou servisní intervaly?

Každý výrobce předepisuje intervaly servisních prohlídek, které nastanou buď po jednom roce nebo po ujetí předepsané vzdálenosti, podle toho, která ze situací nastane dříve. Rádi Vám na vyžádání ochotně poskytneme kopii plánu servisních prohlídek včetně přehledu všech servisních úkonů týkajících se Vašeho vozidla. Informace o servisních intervalech naleznete také ve Vaší Servisní knížce.

Proč jezdit na pravidelné servisní prohlídky?

Správná péče a údržba vozidla předchází velkým a nákladným opravám z nesprávné, zanedbané či nepřiměřené údržby. Také zvyšuje hodnotu vozidla při jeho případném prodeji.

POZOR: Nedodržení předepsané péče v servisních intervalech stanovených společností Ford znamená zrušení záruky Ford na dané součásti.

Těšíme se na Vás!