Náhradní díly

My jsme váš Ford vyrobili a my nejlépe víme, jak zachovat jeho úroveň bezpečnosti a užitnou hodnotu. Legislativa EU požaduje, aby každý automobil splňoval přísné normy, např. v oblasti bezpečnosti a ochrany životního prostředí. V průběhu přípravy sériové výroby realizujeme mnoho testů, abychom vše vyzkoušeli a ověřili, a tím připravili produkt, se kterým budete spokojeni, který bude bezpečný a zároveň plnit veškeré předpisy EU. Každý použitý originální díl má vliv nejenom na bezpečnost, ale také na užitný komfort a hodnotu vozidla.


Proč originální díly Ford:
Originální díly Ford jsou navrženy a vyrobeny společností Ford podle originálních specifikací Ford - stejně jako díly, z nichž jsou vozy této značky vyráběny. Můžete se tedy spolehnout, že splňují nejvyšší nároky na jakost a zaručují dokonalé lícování a kvalitu povrchu. 


Obecné podmínky při při nákupu výměnných náhradních dílů Ford
Nákup repasovaného dílu s cenovým zvýhodněním je podmíněn vrácením původního náhradního dílu. Všechny vratné díly jsou rozděleny do skupin dle kódů a příslušných skupin a musí splňovat následující kritéria:
- nesmí být znečištěné
- nesmí být mechanicky poškozené - jedná se především o díly z havarovaných vozidel, prasklý blok motoru, nebo viditelné poškození hlavy válců apod. Poškození dílu nesmí vylučovat jeho repasovatelnost. V tomto případě je nutná konzultace u nás.
- nesmí být silně zkorodované
- musí být zbaveny veškerých provozních kapalin (olej, paliva)
- musí být kompletní a smontované
- musí být originální
V některých případech můžeme požadovat tzv. kauci, především v případech, kdy je sporné, jestli díl splňuje podmínky pro vrácení.
Na konkrétní podmínky nákupu vámi vybraného repasovaného dílu se dále informujte na našich pobočkách nebo telefonicky u našeho servisu.

Originální příslušenství Ford

Otevřete si online katalog příslušenství, který přehledně shrnuje všechny naše produkty!

Příslušenství Ford navrhuje a vyrábí společnost Ford. Mají proto jedno společné - jsou dokonale přizpůsobeny všem našim vozům. Na materiály, design i výrobu klademe nejvyšší nároky. Naše nabídka obsahuje také pečlivě vybrané kvalitní výrobky od známých výrobců. Najdete v ní vše, co se hodí k vašemu stylu a současně splňuje nároky na výkon i bezpečnost.

Kola z lehkých slitin  

Kola z lehkých slitin v naší nabídce dodávají jiný vzhled i jiný pocit. jsou elegantní, účelná či atraktivní - volba je zcela na vás. V každém případě se však můžete spolehnout, že všechna kola byla vyrobena podle nejnáročnějších standardů z nejkvalitnějších materiálů a prošla dlouhodobými testy, které zaručují bezpečnou jízdu. Slitina je defektoskopicky kontrolována rentgenovým zářením a dále se provádí kontrola, zda nedojde k úniku vzduchu z pneumatiky. Bez ohledu na to, jak kola vypadají, zda jsou frézovaná, stříbrná, šedá či chromovaná, můžete si být jistí, že jejich dokonalý vzhled je výrazem jejich vysoké kvality.