elBlesk Tiger - malý velký elektromobil

Skvělá prodejní cena 289.970 Kč vč. DPH

Díky maximální rychlosti 80 km/h je elBlesk Tiger naprosto komfortní vozidlo pro každodenní dojíždění. Navíc Tiger lze řídit již s A1 (od 16ti let).

Bezúdržbový asynchronní motor se jmenovitým výkonem 7,5 kW zajišťuje, dostatečný výkon za každé situace. Je naprosto běžné, že na Tigera se auta při rozjezdu na semaforech nechytají.

Naprosto dostačující dojezd pro každodenní dojíždění do práce, školy či na nákupy. Cena dobití baterie je 30 Kč/100 km

NOVINKA: Nestačí výkon? Nestačí maximální rychlost? Žádejte elBlesk Tiger s o 20 % vyšším výkonem, špičkovými bateriemi LiFePO4 s obrovskou životností a to vše za 309.970 Kč vč. DPH

Co je to LiFePO4? To je skvělá technologie baterií využívaná ve velmi náročných podmínkách. Hlavním požadavkem na tyto baterie je extrémně dlouhá životnost. 

Slušný dojezd a minimální cena za nabití

elBlesk Tiger ujede na jedno nabití přes 100 km. To znamená, že každodenní cesty s ním hravě zvládnete. A hlavně, těchto 100 kilometrů vás bude stát méně než 40 Kč! Zapomeňte také na dobíjecí stanice. elBlesk Tiger se dobíjí z obyčejné zásuvky 230V (stejně jako váš telefon).   

Skvělá standardní výbava

Pro pohodlné parkování máte k dispozici barevnou couvací kameru. Hudbu nebo film si přehrajete za pomoci dotykového panelu rádia s MP4 přehrávačem. Samozřejmostí jsou také plně elektrická okna, topení, USB nabíječka telefonu, LED osvětlení, klimatizace a ABS. To vše již ve standardní výbavě.    

Ideální vůz na každodenní cestování

Minimální náklady, jednoduché a příjemné ovládání, dobíjení z vlastní zásuvky 230V nebo za veřejných dobíjecích stanic TYP 2 a prakticky ''nulové" emise. Přidejte k tomu nízko položené těžiště díky baterii vsazené v podlaze přímo uprostřed vozu a máte skvěle ovladatelný elektromobil na každodenní ježdění do práce, do školy či na nákup - elBlesk Tiger.

Kapacita lithiové baterie: 9,2 kWh