Elektročtyřkolka Tiger

Elektromobil Tiger vás na první pohled zaujme svým perfektně vyladěným aerodynamickým designem. Velmi praktický a neotřelý design však zdaleka není všechno, co vám Tiger nabídne.

Tigera je možné řídit již od 16 let s řidičským oprávněním A1. Na svoji velikost disponuje Tiger obrovským vnitřním prostorem a zvýšeným posezem pro jednoduché nasedání a vysedání. Díky kvalitnímu odpružení se v Tigrovi budete cítit, opravdu komfortně. Palubní desce vévodí dotykový 7'' LCD panel s přehráváním videí, MP3 a rádiem s Bluetooth. Přístrojová deska je vybavena digitálním tachometrem s ukazatelem zbývajícího dojezdu v kilometrech, ukazatelem odebíraného proudu a ukazatelem teploty baterií. Tiger také disponuje rekuperačním brzděním, které ukládá elektrickou energii zpět do baterie. Samozřejmostí je centrální zamykání s dálkovým ovládáním, elektrické topení, elektrická okna, posilovač brzd, 12V zásuvka, USB zásuvka a barevná couvací kamera. Součástí vozu je uzamykatelný zadní úložný box, který pohodlně pojme i velký nákup. S maximální rychlostí 60 nebo 80 km/h (dle verze) se vůz perfektně hodí na popojížďky do města, ale i na delší vzdálenosti mimo město.

Tiger je k dostání ve verzi s trakčními olověnými bateriemi nebo s lithiovými bateriemi. Tigera si zkrátka zamilujete na první pohled.

Výbava již v ceně: elektricky ovládaná okna, rádio s MP3, Bluetooth handsfree, topení, centrální zamykání s dálkovým ovládáním, zásuvka na 12V, USB, rekuperační brzdění, měření odebíraného proudu, ukazatel dojezdu a teploty baterií, 12V zásuvka, USB, kola z lehkých slitin, úložný box

Dostupné barvy: oranžová, červená, bílá, fialová

Standardní baterie: trakční gelová - dojezd až 100 km

Navýšení dojezdu:

lithiová baterie 7,2 kWh (+40.000 Kč vč. DPH) - celkový dojezd až 110 km

lithiová baterie 15 kWh (+80.000 Kč vč. DPH) - celkový dojezd až 220 km

Cena vč. DPH:

219 970,00 Kč