Elektrotříkolka elBlesk

Je vám 15 nebo 80 let? Vlastně to není vůbec důležité. I vy si můžete užívat bezstarostnou jízdu elBlesk tříkolkou. Můžete se tak velmi jednoduše přesunout do školy, práce či na nákup. Na elBlesk tříkolku vám navíc stačí pouze řidičský průkaz skupiny AM (od 15ti let). Ve variantě s maximální rychlostí 25 km/h řidičský průkaz vůbec nepotřebujete. Obě varianty tříkolek jsou shodné, liší se pouze maximální rychlostí. 

Cena vč. DPH:

139 970,00 Kč


Exteriér, výbava

Kola z lehkých slitin, osvětlení s technologií LED, barevná parkovací kamera, rádio s MP3, USB port, nabíječka na telefon, elektricky ovládaná okna. Ano, naše tříkolka je vybavena opravdu bohatě již ve standardní výbavě. Nesmíme také zapomenout zodpovědět jeden z vašich nejčastějších dotazů. Ano, tříkolka má topení a lze s ní pohodlně jezdit po celý rok.

Interiér

Nasedání a vysedání z tříkolky je velmi pohodlné. Díky tomu a díky ručnímu ovládání je tříkolka elBlesk velmi oblíbená i mezi seniory či osobami se sníženou pohyblivostí. Obrovskou výhodou elBlesk tříkolky je, že se ovládá pouze rukama. Díky tomu dokážete jednoduše zaparkovat kdekoli, jako byste řídili obyčejné jízdní kolo. Jistotu při couvání vám navíc dodá barevná parkovací kamera.

Baterie

elBlesk tříkolku si můžete zakoupit se dvěma druhy baterií. Základní variantou je trakční olověná baterie. Další variantou je přenosná lithiová baterie s inteligentním BMS s online monitoringem včetně ukazatele dojezdu a chování jednotlivých článků v baterii. Dojezd tříkolky elBlesk je okolo 70km na jedno nabití. Tento dojezd je možno i zdvojnásobit na 140 km.

Příplatek k prodejní ceně (139.970 Kč vč. DPH) v případě lithiové baterie:

Lithiová baterie 3.6 kWh (dojezd cca. 70 km) +39.970 Kč vč. DPH

Lithiová baterie 7.2 kWh (dojezd cca. 140 km) +79.940 Kč vč. DPH